Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ digitale tapijtprinter ] mecz 0 produkty.
Przepraszam!
Twoje wyszukiwania "digitale tapijtprinter" nie pasuje do żadnych produktów.
możesz Poprosić o wycenę abyśmy mogli dopasować produkty dla Ciebie.
Related Products
Przemysłowe urządzenia do druku cyfrowego na dywanie tufted o dużym formacie 4.2M
| Model głowicy druku | Gwiazda Ognia SG1024 |
|---|---|
| Grubość włókna | Do 50 mm (Rang 0-50 mm jest regulowany) |
| Szybkość drukowania | Maksymalnie do 280 m2 /h |
| Rodzaj atramentu | Rozproszony atrament |
4m szerokości ściany do ściany dywan cyfrowy drukarz do druku podłogowego
| Model głowicy druku | Gwiazda Ognia SG1024 |
|---|---|
| Maksymalna grubość włókna | Do 50 mm |
| Ilość głowicy drukującej | 24,32,48 |
| Rodzaj atramentu | Rozproszony atrament |
Wysokiej wydajności drukarka cyfrowa do szybkiego i dokładnego drukowania
| Typ głowicy drukującej | Głowica drukująca Starfire SG1024 |
|---|---|
| Typ mediów | Dywan poliestrowy, koce poliestrowe, dywanik poliestrowy |
| Grubość nośnika | Do 50 mm (Rang 0-50 mm jest regulowany) |
| Szybkość drukowania | Maksymalnie do 280 m2 /h |
1.8m szerokości wysokiej prędkości Printer typu pasów tekstyliów do drukowania tkanin bawełnianych
| Typ głowicy drukującej | RicohG5i lub Epson I3200 |
|---|---|
| Grubość nośnika | Do 20 mm |
| Prędkość druku | Do 120 metrów kwadratowych na godzinę |
| Rodzaj atramentu | Tusze reaktywne lub tusze dyspersyjne |
Maszyna do drukowania pasów typu 1.8M bezpośrednio do tkanin Drukuj bawełniane tkaniny
| Produkcja | Typ paska 1,8 m bezpośrednio do maszyny drukarskiej na tkaninach |
|---|---|
| Model produktu | DS-180 |
| Szerokość drukowania | 1800 mm |
| Głowa druku | Ricoh G5I |
Duża prędkość 4,2 m szerokości drukarka cyfrowa dla różnych grubości dywanów
| Głowa druku | Gwiazda SG1024 80PL |
|---|---|
| Materiał | Dywany, chodniki, dywany ścienne, ręczniki |
| Grubość materiału | Do 50 mm (zakres 4-50 mm jest regulowany) |
| Szybkość drukowania | Maksymalnie do 280 m2 /h |
Zaawansowana maszyna do druku dywanów cyfrowych o szerokości 4M
| Nazwa produktu | Cyfrowa maszyna do drukowania dywanów o szerokości 4M |
|---|---|
| Model | DS-DOFORT |
| Głowa druku | Gwiazda Ognia SG1024 |
| Rodzaj atramentu | rozproszenie |
Linia druku dywanów cyfrowych o dużej prędkości dla domowych maszyn do pokrycia podłogi tekstyliów
| Produkt | Sprzęt do druku cyfrowego dywanów |
|---|---|
| Kolory atramentu | C, M, Y, K. |
| Szerokość drukowania | Maks. do 4,2 metra |
| Typ mediów | Poliester |


