Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ digital carpet printer ] mecz 78 produkty.
Wysokiej precyzji cyfrowy drukarka dywanów 4000mm Szerokość druku 4mm-20mm Grubość tkaniny
| Nazwa produktu: | Cyfrowa drukarka dywanów |
|---|---|
| Model: | DS-DOFORT |
| Zastosowanie: | Drukowanie dywanów, drukowanie dywanów, drukowanie koców, drukowanie tekstyliów, drukowanie tkanin u |
Drukarka do dywanów typu paska Sprzęt do druku dywanów cyfrowych do druku tkanin szerokich
| Nazwa produktu: | Drukarka cyfrowa, sprzęt do druku cyfrowego |
|---|---|
| Numer modelu: | DS-DOFORT |
| Nazwa głowy druku: | Starfire SG1024 ((80PL) |
1.8m szerokości drukarka cyfrowa pasów tekstyliarskich Ricoh G5i głowica drukarka cyfrowa
| Nazwa produktu: | 1.8m szerokości drukarka cyfrowa pasów tekstylnych |
|---|---|
| Numer modelu: | DS-180 |
| Głowa druku: | Ricoh G5I |
Maszyna do drukowania dywanów cyfrowych szerokości 4M
| Grubość nośnika: | Do 20 cm (zakres 2–20 cm można regulować) |
|---|---|
| Zgraj oprogramowanie: | NeoStampa |
| System zasilania atramentem: | System ciągłego dostarczania atramentu |
Cyfrowe urządzenia do druku dywanów poliestrowych do drukowania dywanów 4 m
| Produkt: | linia druku dywanów |
|---|---|
| Głowa druku: | Gwiazda Ognia SG1024 |
| Kolor atramentu: | CMYK |
Sprzęt linii drukarskiej cyfrowej 4000 mm Druk cyfrowy dywan
| Produkt: | Wyposażenie linii do druku cyfrowego kocowego |
|---|---|
| Głowa druku: | Gwiazda Ognia SG1024 |
| Kolor atramentu: | CMYK |
Maszyna do drukowania dywanów poliestrowych o długości 4 metrów
| Produkt: | Przemysłowa linia do druku cyfrowego do drukowania dywanów domowych o szerokości 4 metrów |
|---|---|
| Szerokość drukowania: | 4 metry |
| Typ mediów: | Poliester, bawełna, wełna itp |
Przemysłowa linia druku cyfrowego 4-metrowa maszyna do druku cyfrowego dywanów
| Produkt: | Przemysłowa linia do druku cyfrowego do drukowania dywanów domowych o szerokości 4 metrów |
|---|---|
| Szerokość drukowania: | 4 metry |
| Typ mediów: | Poliester, bawełna, wełna itp |
4m szerokości ściany do ściany dywan cyfrowy drukarz do druku podłogowego
| Model głowicy druku: | Gwiazda Ognia SG1024 |
|---|---|
| Maksymalna grubość włókna: | Do 50 mm |
| Ilość głowicy drukującej: | 24,32,48 |
Wysokiej wydajności cyfrowy urządzenie drukarskie do drukowania dywanów
| Produkt: | linia druku dywanów |
|---|---|
| Głowa druku: | Gwiazda Ognia SG1024 |
| Kolor atramentu: | CMYK |


