Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ digital carpet printer ] mecz 78 produkty.
Drukowanie dywanów poliestrowych o długości 4 m za pomocą drukarki cyfrowej i maszyny grzewczej
| Produkt: | Linia do drukowania dywanów o długości 4 m z cyfrową maszyną drukarską i maszyną grzewczą |
|---|---|
| Pełna linia: | Drukowanie i ogrzewanie |
| Kolor atramentu: | CMYK |
Starfire 1024 Głowa Tkanina Tekstylialna Drukarka Wysokiej rozdzielczości Druk bezpośredni Tekstyliów
| Kolor atramentu: | CMYK |
|---|---|
| Szerokość drukowania: | 4 metry, 2,8 metra, 1,8 metra |
| Grubość nośnika: | do 20cm |
Maszyna do druku dywanów o dużej prędkości
| Produkt: | Wyposażenie linii do druku cyfrowego kocowego |
|---|---|
| Głowa druku: | Gwiazda Ognia SG1024 |
| Kolor atramentu: | CMYK |
4m szerokości linii drukarki bezpośredniej tkaniny do druku dywanów hotelowych
| Produkt: | Przemysłowa linia do druku cyfrowego do drukowania dywanów domowych o szerokości 4 metrów |
|---|---|
| Szerokość dywanu: | 4 metry |
| Typ mediów: | Dywany poliestrowe |
Sprzęt drukarki bezpośredniej do tkaniny
| Produkt: | linia druku dywanów |
|---|---|
| Głowa druku: | Gwiazda Ognia SG1024 |
| Kolor atramentu: | CMYK |
Powierzchnia, w której znajdują się:
| Produkt: | linia druku dywanów |
|---|---|
| Głowa druku: | Gwiazda Ognia SG1024 |
| Kolor atramentu: | CMYK |
Starfire 1024 Drukarka do dywanów na głowie
| Głowa druku: | Gwiazda Ognia SG1024 |
|---|---|
| Typ mediów: | Dziane lub tkane tkaniny bawełniane, lniane, jedwabne, wełniane, kaszmirowe |
| Grubość nośnika: | Do 20 mm (regulowany zakres 0–20 mm) |
Maszyny do drukowania linii cyfrowych koców 4m Maszyna do druku bezpośredniego poliestrowego
| Produkt: | linia druku dywanów |
|---|---|
| Głowa druku: | Gwiazda Ognia SG1024 |
| Kolor atramentu: | CMYK |
CMYK ORGB Farbowe cyfrowe drukowanie tkanin z atramentu 2,8 m Drukarka bezpośrednia
| Typ mediów: | Dywany, dywany, koce |
|---|---|
| Zasilanie: | AC 220 V, 50/60 Hz |
| Prędkość druku: | Do 50 metrów kwadratowych na godzinę |
Cyfrowe maszyny drukarskie do drukowania pościel
| Produkt: | linia druku dywanów |
|---|---|
| Głowa druku: | Gwiazda Ognia SG1024 |
| Kolor atramentu: | CMYK |


