Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ digital carpet printer ] mecz 78 produkty.
4metry szerokości drukarka dywanów cyfrowych dywany drukarka cyfrowa do tkanin
| nazwisko: | Urządzenia do druku cyfrowego na dywanie |
|---|---|
| Zastosowanie: | Drukowanie dywanów, drukowanie dywanów, drukowanie koców, drukowanie tekstyliów, drukowanie tkanin u |
| Szerokość druku: | 4000 mm |
Maszyna do drukowania dywanów cyfrowych typu atramentowego z prędkością druku do 280 m2/h
| Grubość nośnika: | Do 30 mm |
|---|---|
| Kolor atramentu: | CMYK, O, R, G, B |
| System suszenia: | System suszenia na podczerwień |
Wysokiej wydajności drukarka cyfrowa do szybkiego i dokładnego drukowania
| Typ głowicy drukującej: | Głowica drukująca Starfire SG1024 |
|---|---|
| Typ mediów: | Dywan poliestrowy, koce poliestrowe, dywanik poliestrowy |
| Grubość nośnika: | Do 50 mm (Rang 0-50 mm jest regulowany) |
RIP Oprogramowanie Maszyna do druku dywanów Infraczerwony suszenie bezpośrednie maszyna do druku tekstyliów
| Kolor atramentu: | CMYK |
|---|---|
| Prędkość druku: | Do 280 m2/godz |
| Zgraj oprogramowanie: | NeoStampa |
Przemysłowa wysokiej prędkości cyfrowa maszyna do druku dywanów bezpośrednio na dywanie
| Nazwa produktu: | Cyfrowa drukarka dywanów |
|---|---|
| Użycie: | Drukowanie dywanów, drukowanie dywanów, drukowanie koców, drukowanie tekstyliów, drukowanie tkanin u |
| Model głowicy druku: | Gwiazda Ognia SG1024 |
Maszyna do drukowania dywanów cyfrowych z 48 Starfire SG1024 Head Carpet Printer
| Produkcja: | Cyfrowa drukarka dywanów, cyfrowa drukarka dywanów |
|---|---|
| Zastosowanie: | Drukowanie dywanów, drukowanie dywanów, drukowanie koców, drukowanie tekstyliów, drukowanie tkanin u |
| Głowa druku: | Gwiazda Ognia SG1024 |
Zaawansowana maszyna do druku dywanów cyfrowych o szerokości 4M
| Nazwa produktu: | Cyfrowa maszyna do drukowania dywanów o szerokości 4M |
|---|---|
| Model: | DS-DOFORT |
| Głowa druku: | Gwiazda Ognia SG1024 |
Drukarka cyfrowa wielkoformatowa 4m drukarka przemysłowa
| Nazwa produktu: | Cyfrowa drukarka koców |
|---|---|
| System zywieniowy: | Kontrola naprężenia i rozszerzania oraz prowadzenia i przyklejania tkaniny |
| Grubość nośnika: | Do 20 mm (regulacja 2-20 mm) |
Automatyczne urządzenia do druku cyfrowego dywanów
| Nazwa produktu: | Urządzenia do druku cyfrowego na dywanie |
|---|---|
| Zastosowanie: | Drukowanie dywanów, drukowanie dywanów, drukowanie koców, drukowanie tekstyliów, drukowanie tkanin u |
| Szerokość drukowania: | 2800 mm, 3200 mm, maks. do 4000 mm |
Maszyna do druku atramentowego na dywany cyfrowe 280m2/h
| Zasilanie: | AC 220 V/110 V, 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Wymiary: | 3200*1100*1650mm |
| Prędkość druku: | 60-120 m2/h |


