Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ digital carpet printer ] mecz 78 produkty.
Maszyna do druku tkanin cyfrowych dywanów szerokokształtny 4m drukarka cyfrowa tekstylowa
| Nazwa produktu: | Cyfrowa maszyna do drukowania tkanin o długości 4 m |
|---|---|
| Zastosowanie: | Drukowanie dywanów, drukowanie dywanów, drukowanie koców, drukowanie tekstyliów, drukowanie tkanin u |
| Grubość tkaniny: | Do 20 mm (regulacja 4-20 mm) |
Cyfrowa drukarka do tekstyliów typu pasowego
| Nazwa produktu: | Cyfrowa drukarka do tekstyliów typu pasowego |
|---|---|
| Model: | DS-DOFORT |
| Tryb PH: | Głowica drukująca Industril Starfire SG1024 |
Duża prędkość 4,2 m szerokości drukarka cyfrowa dla różnych grubości dywanów
| Głowa druku: | Gwiazda SG1024 80PL |
|---|---|
| Materiał: | Dywany, chodniki, dywany ścienne, ręczniki |
| Grubość materiału: | Do 50 mm (zakres 4-50 mm jest regulowany) |
Drukarka tekstylowa o szerokości 4 m SG1024
| nazwisko: | Cyfrowa drukarka tekstylna z paskiem |
|---|---|
| Numer modelu: | DS-DOFORT |
| Głowa druku: | Gwiazda Ognia SG1024 |
Linia druku dywanów cyfrowych o dużej prędkości dla domowych maszyn do pokrycia podłogi tekstyliów
| Produkt: | Sprzęt do druku cyfrowego dywanów |
|---|---|
| Kolory atramentu: | C, M, Y, K. |
| Szerokość drukowania: | Maks. do 4,2 metra |
Maszyna do druku dywanów szerokości 4M Starfire SG1024 bezpośrednia drukarka cyfrowa
| Nazwa produktu: | Cyfrowa drukarka dywanów |
|---|---|
| Zasilanie: | AC 220 V, 50/60 Hz |
| interfejs: | USB 2.0 |
Maszyna do druku tkanin bezpośrednich o średnicy 4000 mm
| Nazwa produktu: | Cyfrowa drukarka dywanów |
|---|---|
| Głowa druku: | Starfire SG1024 ((80PL) |
| Szerokość drukowania: | 4 metry |
Maszyna do druku technologicznego z napędem atramentu 720dpi 1440dpi
| Nazwa produktu: | Cyfrowa drukarka do tekstyliów typu pasowego |
|---|---|
| Model: | DS-DOFORT |
| Tryb PH: | Głowica drukująca Industril Starfire SG1024 |
1.8m Drukarka z taśmą drukarską
| Produkcja: | Cyfrowa drukarka do tekstyliów o długości 1,8 m |
|---|---|
| Model: | DS-180 |
| Zastosowanie: | druk tekstylny |
4000 mm cyfrowa maszyna do druku tkanin włókienniczych dywanów, maszyna do druku tkanin nylonowych
| Grubość nośnika: | Do 20 mm |
|---|---|
| Kolor atramentu: | CMYK |
| System suszenia: | System suszenia na podczerwień |


