Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ digital carpet printer ] mecz 78 produkty.
4M cyfrowa drukarka tekstylowa Duża szerokość tkaniny cyfrowa drukarka
| Głowa druku: | Starfire SG 1024 /Ricoh G5 |
|---|---|
| Rodzaj atramentu: | reaktywny, zdesperowany, kwasowy, pigmentowy |
| Wymiary: | 40m*6,5m*3m |
4m cyfrowa drukarka bezpośrednia do tkaniny
| Model: | DOFORT |
|---|---|
| Głowa druku: | Gwiazda Ognia SG1024 |
| Kolor atramentu: | CMYK |
1.8m Maszyna do drukowania tekstyliów cyfrowych typu paska bezpośrednio do bawełny
| Model produktu: | DS-180 |
|---|---|
| Szerokość druku: | 1800m |
| Model głowicy druku: | Ricoh |
Maszyna do druku tkanin przemysłowych 1800 mm Drukarka do druku tkanin dużych formatu do mat
| Głowa druku: | 4Ricoh G5i/Ricoh G5/Ricoh G6 |
|---|---|
| Prędkość druku: | 60-120 m2/h |
| Typ mediów: | Dywan, dywanik, mata, tekstylia |
Drukarka przemysłowa wielkoformatowa 1800 mm Drukarka cyfrowa na bawełnie
| Głowa druku: | Ricoh G5I |
|---|---|
| Rodzaj atramentu: | reaktywny, zdesperowany, kwasowy, pigmentowy |
| Technologia druku: | Atramentowe |
Sprzęt linii druku cyfrowego do rozwiązania druku cyfrowego dywanów
| Kolor atramentu: | CMYK |
|---|---|
| Szerokość drukowania: | maksymalnie do 4,2 metra |
| Prędkość druku: | Do 280 m2/godz |
Maszyna do drukowania tekstyliów z poliestru 4M Starfire 1024
| Szczegóły pakowania: | Drzewna obudowa |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1 miesiąc |
| Zasady płatności: | T/T, L/C |
Zaawansowane urządzenia drukarskie do druku tkanin
| Ilość głowicy drukującej: | 4 Lub 8, 16 lub 24 |
|---|---|
| Grubość nośnika: | do 20cm |
| Prędkość druku: | Do 280 metrów kwadratowych na godzinę |
Starfire SG1024 4000 mm bezpośrednia drukarka cyfrowa
| Model: | DS-DOFORT |
|---|---|
| Głowa druku: | Gwiazda Ognia SG1024 |
| Prędkość druku: | Do 280 m2/godz |
1440dpi rozdzielczość Sprzęt do druku cyfrowego dywan bezpośrednia drukarka tekstylowa
| Nazwa produktu: | 4-metrowy sprzęt do druku cyfrowego |
|---|---|
| System sterowania: | Ekran PLC |
| Szerokość drukowania: | maksymalnie do 4 metrów |


