Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ digital carpet printer ] mecz 78 produkty.
Maszyna do drukowania dywanów z atramentu pigmentowego 4 metry maksymalnej szerokości Maszyna do druku dywanów
| Kolor atramentu: | CMYK, O, R, B, G |
|---|---|
| System zywieniowy: | Kontrola naprężenia i rozszerzania oraz prowadzenia i przyklejania tkaniny |
| Głowa druku: | Starfire SG1024 (80PL) |
Szybkość 4m szerokość ściany do ściany maszyna do druku dywanów poliestrowych
| Głowa druku: | Gwiazda Ognia SG1024 |
|---|---|
| Materiał: | Dywany od ściany do ściany, dywan robiony maszynowo, dywan pikowany |
| Grubość materiału: | Do 50 mm (zakres 4-50 mm jest regulowany) |
Maszyna do druku cyfrowego 4000 mm do tkanin
| Głowa druku: | Starfire SG 1024 /Ricoh G5 |
|---|---|
| Rodzaj atramentu: | reaktywny, zdesperowany, kwasowy, pigmentowy |
| Prędkość druku: | Do 280 metrów kwadratowych na godzinę |
3Maszyna do drukowania tkanin włókienniczych.2m
| Produkcja: | Cyfrowa maszyna do drukowania tekstyliów Belt Way |
|---|---|
| Model: | DS-DOFORT |
| Szerokość drukowania: | 3200 mm |
Automatyczne urządzenia do druku tekstyliów 4m Textalk Digital Printing Machine With Belt Convey
| Produkcja: | Cyfrowa maszyna do drukowania tekstyliów Belt Way |
|---|---|
| Model: | DS-DOFORT |
| Szerokość drukowania: | 3200 mm |
2.8m Pas przenośny Tekstylijski Drukarka cyfrowa Woven Cotton Pigment Digital Printing Machine
| Nazwa produktu: | Sprzęt do cyfrowej drukarki tekstylnej do transportu taśmowego |
|---|---|
| Model: | DS-DOFORT |
| Szerokość druku: | 2,8m |
Maszyna do druku tkanin przemysłowych 1440dpi
| Produkcja: | Cyfrowa maszyna drukarska |
|---|---|
| Media: | Dywan, dywanik, mata |
| Szerokość drukowania: | 4 metry |
Duża prędkość 1,8M Cyfrowa drukowanie tkanin bawełnianych w przemyśle włókienniczym
| Produkcja: | Cyfrowa drukarka tekstylna o szybkości 1,8 mln |
|---|---|
| Głowa druku: | Ricoh G5I |
| Prędkość druku: | Do 150 metrów kwadratowych na godzinę |
1.8M Drukarka bezpośrednia na tkaninach Drukarka włókiennicza Drukarka włókiennicza przemysłowa poliestrowa
| Produkcja: | Cyfrowa drukarka tekstylna o szybkości 1,8 mln |
|---|---|
| Głowa druku: | Ricoh G5I |
| Prędkość druku: | Do 120 metrów kwadratowych na godzinę |
Maszyna do druku dywanów z ciągłym atramentem z dzianiną bezpośrednio do tkaniny
| Grubość nośnika: | Do 20 cm (zakres 2–20 cm można regulować) |
|---|---|
| Zgraj oprogramowanie: | NeoStampa |
| System zasilania atramentem: | System ciągłego dostarczania atramentu |


