Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ digital carpet printer ] mecz 78 produkty.
Maszyny do druku dywanów cyfrowych 4m Maszyna do druku dywanów poliestrowych
| Produkt: | linia druku dywanów |
|---|---|
| Głowa druku: | Gwiazda Ognia SG1024 |
| Kolor atramentu: | CMYK |
Speed Starfire 1024 Maszyna do druku cyfrowego na dywanie Drukarki przemysłowe Dtg
| Głowa druku: | Gwiazda Ognia SG1024 |
|---|---|
| Typ mediów: | Dziane lub tkane tkaniny bawełniane, lniane, jedwabne, wełniane, kaszmirowe |
| Grubość nośnika: | Do 50 mm (Rang 0-50 mm jest regulowany) |
Przemysłowe urządzenia do druku cyfrowego na dywanie tufted o dużym formacie 4.2M
| Model głowicy druku: | Gwiazda Ognia SG1024 |
|---|---|
| Grubość włókna: | Do 50 mm (Rang 0-50 mm jest regulowany) |
| Szybkość drukowania: | Maksymalnie do 280 m2 /h |
Przemysłowa cyfrowa maszyna do druku dywanów 4000 mm
| Model: | DOFORT |
|---|---|
| Głowa druku: | Gwiazda Ognia SG1024 |
| Kolor atramentu: | CMYK |
Maszyna do druku dywanów cyfrowych CMYK 280m2/H RIP Software Rug Printer
| Produkcja: | Cyfrowa maszyna do drukowania dywanów |
|---|---|
| Użycie: | Drukowanie dywanów, drukowanie dywanów, drukowanie koców, drukowanie tekstyliów, drukowanie tkanin u |
| Szerokość druku: | 4000 mm |
Maszyna do druku kolorowych dywanów podłogowych
| nazwisko: | Maszyna do druku cyfrowego dywanów |
|---|---|
| Zastosowanie pola: | Drukowanie dywanów, drukowanie dywanów, drukowanie koców, drukowanie tekstyliów, drukowanie tkanin u |
| Typ pH: | Starfire SG1024 ((80PL) Głowa drukarka |
Maszyna do druku cyfrowego z tekstyliami Roll To Roll
| Głowa druku: | Ricoh G5I |
|---|---|
| Rodzaj atramentu: | Despersyjny, reaktywny, kwasowy, pigmentowy |
| Szerokość drukowania: | 1,8m |
Profesja Drukarka cyfrowa do dywanów Linia 4m Drukarka cyfrowa do tkanin poliestrowych
| Produkt: | Linia druku dywanów |
|---|---|
| Głowa druku: | Gwiazda Ognia SG1024 |
| Kolor atramentu: | CMYK |
Wielkoformatowy drukarz cyfrowy tkanin 4000 mm Druk cyfrowy dywan nylon
| Szczegóły pakowania: | Karton |
|---|---|
| Czas dostawy: | 1 miesiąc |
| Zasady płatności: | T/T, L/C |
Maszyna do drukowania dywanów cyfrowych o szerokości 4 m
| Grubość nośnika: | Do 20 mm |
|---|---|
| Szerokość drukowania: | 4m |
| Rozdzielczość drukowania: | Do 1440 dpi |


