Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ digital carpet printer ] mecz 78 produkty.
1.8 Meter Direct To Fabric Printer DTF dla rozwiązania druku tkanin bawełnianych
| Ilość głowicy drukującej: | 4 lub 8, lub 16 |
|---|---|
| Grubość nośnika: | Do 20 mm |
| System suszenia: | System suszenia na podczerwień |
Wielka drukarka 4m, cyfrowa drukarka bawełniana
| Głowa druku: | Starfire SG 1024 /Ricoh G5 |
|---|---|
| Rodzaj atramentu: | reaktywny, zdesperowany, kwasowy, pigmentowy |
| Technologia druku: | Atramentowe |
Drukarka tekstylowa o wysokiej rozdzielczości i wysokiej wydajności do drukowania tekstyliów z pasów
| Głowa druku: | Starfire SG 1024 /Ricoh G5 |
|---|---|
| Rodzaj atramentu: | reaktywny, zdesperowany, kwasowy, pigmentowy |
| Technologia druku: | Atramentowe |
1.8m szerokości wysokiej prędkości Printer typu pasów tekstyliów do drukowania tkanin bawełnianych
| Typ głowicy drukującej: | RicohG5i lub Epson I3200 |
|---|---|
| Grubość nośnika: | Do 20 mm |
| Prędkość druku: | Do 120 metrów kwadratowych na godzinę |
Drukarka cyfrowa Ricoh G5i Head Textile 1,8 m Drukarka do druku tkanin poliestrowych
| Produkcja: | Cyfrowa drukarka tekstylna o długości 1,8 m |
|---|---|
| Nazwa głowy druku: | Głowica Ricoh G5i |
| Rozmiar wydruku: | 1800 mm |
Maszyna do drukowania bezpośrednio cyfrowego tekstyliów 1,8 m Drukarka do druku tkanin
| Produkcja: | Cyfrowa drukarka tekstylna o długości 1,8 m |
|---|---|
| Nazwa głowy druku: | Głowica Ricoh G5i |
| Rozmiar wydruku: | 1800 mm |
1Drukarka cyfrowa z tkaniny bezpośredniej o szerokości paska 0,8 m
| Model: | DS-180 |
|---|---|
| Głowa druku: | Ricoh G5I |
| Kolor atramentu: | CMYK |
Maszyna do drukowania pasów typu 1.8M bezpośrednio do tkanin Drukuj bawełniane tkaniny
| Produkcja: | Typ paska 1,8 m bezpośrednio do maszyny drukarskiej na tkaninach |
|---|---|
| Model produktu: | DS-180 |
| Szerokość drukowania: | 1800 mm |


